fbpx
TASTY RIDE - GIRO DI POLONIA

WYRUSZ Z NAMI DO
TRANSYLWANI
12-16 SIERPNIA

CZAS TRWANIA:

5 DNI

MIEJSCE STARTU:

WROCŁAW

LICZBA KILOMETRÓW:

ok. 3600 km

LICZBA MIEJSC:

17

O TASTY RIDE – AVVENTURA VAMPIRILOR

WSPÓŁORGANIZATOR WYDARZENIA
WATAHA BARBER SHOP

LOGO SPONSORA TASTY RIDE


🧛‍♂️ OPIS WYDARZENIA:

15 sierpnia to rocznica zorganizowania pierwszego TASTY RIDE, tym razem kończymy już dwa lata mając za sobą 13 zorganizowanych eventów! Rok temu z okazji naszych urodzin byliśmy we Włoszech, natomiast w tym roku zdążyliśmy przekroczyć już granice Austrii, Włoch i aż dwukrotnie Szwajcarii(z czego raz zimą), więc z okazji naszych drugich urodzin przyszła pora na to, aby wkleić wlepki TASTY tam gdzie ich jeszcze nie ma – na cudownych trasach w Rumunii! 🏔️

W ciągu pięciu dni łącznie przejedziemy około 3,5 tysiąca kilometrów odwiedzając zarówno najwyższe szczyty, jadąc m.in. przez drogę Tansfogarską oraz Transalpinę, do których dodamy piękne doliny, jeziora i owiane legendą zamki należące podobno niegdyś do samego Hrabiego Draculi(czy też jego pierwowzoru – Wład Palownik) 🧛🏻
Nie obiecujemy, ale też nie negujemy możliwości spotkania na trasie niedźwiadka, których w Rumunii nie brakuje, ale mimo wszystko radzimy nie próbować ich głaskać 🐻
Natomiast jeśli tylko będzie okazja, to nie martwcie się – carRafał na pewno spróbuje złapać każdego misia w kadr swojego aparatu 😏

Podobnie jak miało to miejsce w czerwcu we Włoszech, tym razem również wprowadzimy opcjonalny dzień odpoczynku w samym środku naszej podróży. Tego dnia sami będziecie mogli wybrać czy lecicie z nami z dalszą w trasę, czy wy(lub towarzysze Waszej podróży) będziecie woleli wybrać chill w 5* hotelu 🤔

A wszystko co opisaliśmy(i jeszcze więcej) odbędzie się w luźnej, międzypokoleniowej atmosferze, pełnej wzajemnego szacunku i dystansu, do której dotychczasowych uczestników zdążyliśmy już przyzwyczaić. 

Plan jest ambitny, ponieważ nie licząc dojazdówki i powrotu dziennie będziemy pokonywać 170-320km. Natomiast nie martwcie się, w hotelach będziemy odpowiednio szybko, żeby każdy z Was miał czas na odpoczynek w pokoju, basenie, czy przy barze 😌

Szczegóły i pełny opis tego co wchodzi w skład biletów znajdziecie poniżej 

A jeśli chcesz pojechać z nami, ale. nie masz samochodu, to  również nie ma problemu!
Nasza wypożyczalnia samochodów prowadzona w ramach Project: CAR będzie mieć dla Ciebie kilka ciekawych propozycji w bardzo rozsądnej cenie

TASTY RIDE - WYJAZDY SAMOCHODOWE
TASTY RIDE - CHILLY TRIP

WSPÓŁORGANIZACJA I ATRAKCJE

WATAHA BARBER SHOP to współorganizator imprezy, który wspiera nasz wyjazd od strony organizacyjnej i estetycznej. Więcej dowiecie się już na samym evencie!

Nie wiesz czym jest tasty ride?

Dajemy emocje i przeżycia na każdym wydarzeniu. Bo to coś więcej niż wspólna jazda pięknymi drogami. To odkrywanie najciekawszych tras – zarówno tych w najbliższej okolicy jak i tych znanych na całym świecie. Chcemy, aby wspaniałe widoki towarzyszyły Wam również po zgaszeniu silnika, dlatego starannie dobieramy hotele, w których zaznacie relaksu ciała i duszy 🙂

Ludzie to 90% sukcesu TASTY. Networking, przyjazne relacje i różnorodność wyjazdowiczów sprawiają, że czekamy na każdy przystanek na trasie. Tworzymy luźną atmosferę. Potwierdzają to opinie uczestników i fakt, że w 2022 roku ponad 19 osób było z nami na conajmniej 3 naszych wydarzeniach! czeka Cię dużo zabawy, żartów i międzypokoleniowej miłości do motoryzacji.

Uwielbiamy nasze samochody. Za to jakie są, ale również za to, że dzięki nim możemy eksplorować świat. Jedyne w swoim rodzaju krajobrazy, które serwujemy Wam po drodze, podkręcają wrażenia z jazdy. Wybierane przez nas trasy oferują nie tylko emocjonujące zakręty, ale także wspaniałe widoki oraz swój unikatowy klimat. Stelvio, Grossglockner, Solina. Szukamy piękna wszędzie.

Na TASTY wyznajemy zasadę pełnego hospitality – gościmy Was tak, abyście nie musieli się niczym martwić. Trasa, stacje paliw, postoje, śniadania, przystanki, hotele czy atrakcje od naszych Partnerów. Organizujemy to, aby zapewnić Wam maksimum komfortu podczas podróży. To, na co macie ochotę, sprawdzamy przed wyjazdem.

Relacje
zdjęciowe

Kalendarz wyjazdów

PLAN WYJAZDU
AVVENTURA VAMPIRILOR

1
DZIEŃ

12.08
SOBOTA
DOJAZDÓWKA…

Spotykamy się na punkcie startowym gdzie oklejamy samochody i dopinamy technologicznie komunikację na trasie. Nasz event zacznie się tak na prawdę kolejnego dnia podczas śniadania, ale w Karpaty trzeba jakoś dotrzeć… Ten dzień to odcinek typowo dojazdowy, który pozwoli nam przedostać się do podnóża najpięknieszych tras Rumunii. W tym dniu wieczorem dojedziemy do hotelu w miejscowości Sebes, gdzie będziemy mieć okazję lepiej się poznać i spędzić wspólnie trochę czasu w hotelu. Będzie czas na małą integrację oraz omówienie planu.

2

DZIEŃ

13.08 NIEDZIELA
TRANSALPINA

Po śniadaniu zaczynamy na grubo – przejedziemy około 180km, z czego aż 150 km po najwyżej położonej drodze samochodowej w Rumunii – Transalpinie!
Na końcu tej trasy zjedziemy do miejscowości Targu Jiu, gdzie czekać będzie na nas obiadokolacja i zasłużony odpoczynek w komfortowym hotelu.

3

DZIEŃ

14.08
PONIEDZIAŁEK
ŚLADAMI DRAKULI

Po śniadaniu ruszymy w dalszą drogę wracając na chwilę na Transalpinę i dokładając do niej przejazd przez dwa parki narodowe, po czym skierujemy się na północ, w kierunku terenów, nad którymi panował niegdyś sam Dracula(czy też jego pierwowzór – Wład Palownik) i miejsca, które będzie naszą bazą wypadową już do końca wyjazdu – miejscowości Sybin.

TASTY RIDE - Relacja z Wyjazdów - Jak wyglądają Wyjazdy TASTY RIDE. WYJAZD SAMOCHODOWY WYCIECZKA SAMOCHODOWA ROAD TRIP POLSKA SAMOCHODOWE BIURO PODROZY
TASTY RIDE – Relacja z Wyjazdów – Jak wyglądają Wyjazdy TASTY RIDE. WYJAZD SAMOCHODOWY WYCIECZKA SAMOCHODOWA ROAD TRIP POLSKA SAMOCHODOWE BIURO PODROZY

4

DZIEŃ

15.08
WTOREK
830 MOSTÓW

W tym dniu będziecie mogli wybrać – przejazd trasą Transfogarską i zwiedzanie zamków Włada Palownika, relaks w hotelu, czy może tylko trasa Transfogarska i powrót na chill do hotelu? Wszystko to będzie kwestią dogadania i Waszego wyboru.

5

DZIEŃ

16.08
ŚRODA
WRACAMY

Niestety wszystko co ma swój początek ma też swój koniec, tą wyprawę również to czeka.. W środę po śniadaniu wyruszymy w drogę powrotną do Polski, ale jeśli przed powrotem do Polski będziecie chcieli raz jeszcze spojrzeć z wysoka na piękne Karpaty i Transylwanię, to w związku z bliskością drogi Transfogarskiej będziecie mogli to zrobić.

TASTY RIDE - Relacja z Wyjazdów - Jak wyglądają Wyjazdy TASTY RIDE. WYJAZD SAMOCHODOWY WYCIECZKA SAMOCHODOWA ROAD TRIP POLSKA SAMOCHODOWE BIURO PODROZY

PARTNER WYDARZENIA
TASTY RIDE – AVVENTURA VAMPIRILOR

Wataha Barber - Leszno - Zacisze 13, 64-100 Leszno - http://watahabarbershop.booksy.com/

Barbershop WATAHA, który idealnie pasuje do TASTY Familli bo jest prowadzony przez pasjonatów motoryzacji i zawsze czeka tam na Was miłe towarzystwo i atmosfera. Przy okazji ogarniania swojego wizerunku możecie podyskutować na męskie tematy. Uczestnicy TASTY są zawsze mile widziani dlatego czeka na nich:

-10% zniżki na wszystko

*Zniżka dostępna jest dla osób, które obserwują TASTY, są w grupie na Facebooku bądź byli na jednym z eventów

Leszno – Zacisze 13, 64-100 Leszno

TL/DR
– Kraje? – Rumunia
– Data? – 12.08 – 16.08 – 5 dni
– Start? – Wrocław
– Długość wyjazdu? – ok. 3600 km w sumie
– Maksymalna liczba miejsc? – 17 samochodów

CENA ZA OSOBĘ przy zakupie biletu 2 osobowego/jednoosobowego z wspólnym pokojem,
więcej cen w formularzu

3,475 NETTO
z osobę

Cena za bilet jednoosobowy ze względu na hotele nie dużo niższa

BILETY NA WYJAZD TASTY


OPIS BILETU:
Organizujemy nasze wjazdy tak abyście martwili się tylko przyjazdem na miejsce spotkania. Cała reszta docelowo zostaje na naszej głowie.

Dotyczy to komunikacji, zdjęć, filmu, trasy, nawigacji, noclegów, parkingów, śniadania, lunchu, obiadu czy kolacji.

Wasze zadanie na TASTY RIDE? Dotrzeć na miejsce startu. My zajmujemy się resztą 🙂

Dotyczy to komunikacji i nawigacji, materiałów foto i wideo, trasy oraz noclegów, parkingów czy stacji paliw.

Oczywiście nie zapominamy o śniadaniu, lunchu i kolacji. Staramy się zadbać również o przerwę kawową czy wjazd na myjnię podczas dłuższych wydarzeń. Dzięki temu możecie w pełni delektować się prowadzeniem swojego ulubionego samochodu, pięknem widoków czy sposobem pokonywania zakrętów.

Wasz relaks i uśmiech to dla nas miara sukcesu! Na każdym z naszych wydarzeń liczba miejsc jest ograniczona.

Wynika to z tego, że wiemy w jakiej kawalkadzie jedzie się komfortowo i bezpiecznie. Ograniczenie liczby samochodów pozwala nam także zachować atmosferę i charakter naszych wydarzeń na stałym, oczekiwanym przez uczestników poziomie. Jeżeli macie jakieś pytania o bilety to śmiało piszcie do nas, tam gdzie Wam wygodnie.

*W każdym z formularzy zapisu na wydarzenie znajdziecie podsumowanie i potwierdzenie tego, co wchodzi w skład biletu.

W CENIE BILETU:

WYŻYWIENIE

NOCLEGI

PROzdjęcia

KOMUNIKACJA

INTEGRACJA

KAWKA

PERSONALIZOWANE GADŻETY

ZWERYFIKOWANA TRASA

PRZEKĄSKI

NAPOJE

W CENIE BILETU:

WYŻYWIENIE

NOCLEGI

WSPOMNIENIA

KOMUNIKACJA

INTEGRACJA

KAWKA

PERSONALIZOWANE GADŻETY

ZWERYFIKOWANA TRASA

PRZEKĄSKI

NAPOJE

W celu zakupu przeniesiemy cię do formularza rejestracyjnego

gdzie poznasz szczegóły BILETÓW tego co

NASZ
Instagram

Ciągle Ci mało? Wejdź na naszego Instagrama
i zobacz więcej zdjęć i filmów z wyjazdów, które później trafiają w formie kompletnej galerii do uczestników.

Koniecznie odwiedź też naszą grupę gdzie najwcześniej pojawiają się nowe informacje. Można umówić się na dojazd z innymi uczesnikamii wiele wiele więcej.

NAJNOWSZE ZDJĘCIA:

Pełna relacja
filmowa z TASTY RIDE

Zobacz jak wygląda TASTY RIDE w jednej z naszych kilkudziesięciu relacji filmowych.

Na kanale jednego z organizatorów TASTY znajdziecie pełną i wydłużoną relację z wyjazdu w formie wideo. Idealne aby pokazać rodzinie czy znajomym.

Paweł Byjos z Project:CAR

Automotive Blogger / Car Lifestyle

CO CHCESZ TERAZ ZROBIĆ?