fbpx
TASTY RIDE - GIRO DI POLONIA

JEDNODNIOWY WYJAZD
CZYLI POWRÓT DO KLASYKI
05 SIERPNIA

CZAS TRWANIA:

1 DZIEŃ

MIEJSCE STARTU:

OPOLE

LICZBA KILOMETRÓW:

ok. 360 km

LICZBA MIEJSC:

25

O TASTY RIDE – BACK tO CLASSIC 2

WSPÓŁORGANIZATOR WYDARZENIA
MINI SIKORA

LOGO SPONSORA TASTY RIDE


🧛‍♂️ OPIS WYDARZENIA:

Zapnijcie pasy i przygotujcie się na powrót do korzeni z TASTY RIDE – BACK TO CLASSIC 2 już 05 sierpnia! To nie jest zwykły wyjazd, to nasz jednodniowy maraton motoryzacyjny, który przeniesie Was z Opola prosto w serce naszych malowniczych gór.

Podczas tej ekscytującej przygody, będziemy przemierzać najbardziej zapierające dech w piersiach drogi naszych okolic. Czy kiedykolwiek marzyliście o przejeździe przez malownicze zakątki Polski, z widokiem, który zapiera dech w piersiach? No dobrze, może nie będziemy latać, ale emocje gwarantowane!

Spotykamy się na poranną kawkę i pyszne śniadanko – bo jak wiadomo, każdy prawdziwy petrolhead wie, że dobre śniadanie to podstawa każdej udanej jazdy. Po krótkiej integracji i oznaczeniu samochodów, ruszamy w trasę.

A dla tych, którzy nie mają swojego czterokołowego przyjaciela, mamy dobrą wiadomość! Dzięki wypożyczalni Pawła, każdy z Was będzie mógł poczuć smak prawdziwej jazdy. wypożyczalnia samochodów prowadzona w ramach Project: CAR będzie mieć dla Ciebie kilka ciekawych propozycji w bardzo rozsądnej cenie

Zapraszamy do dołączenia do nas w tym niezapomnianym wydarzeniu, które łączy miłość do jazdy z możliwością odkrywania najpiękniejszych zakątków naszych okolic, do tego ekipa z którą można konie mechaniczne kraść.
W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.


Szczegóły i pełny opis tego co wchodzi w skład biletów znajdziecie poniżej 

TASTY RIDE - WYJAZDY SAMOCHODOWE
TASTY RIDE - CHILLY TRIP

WSPÓŁORGANIZACJA I ATRAKCJE

MINI SIKORA to współorganizator imprezy, który wspiera nasz wyjazd od strony organizacyjnej, estetycznej i emocjonalnej. Podczas eventu będziecie mieli możliwość przesiąść się do najmocniejszych modeli MINI czyli John Cooper Works.

Nie wiesz czym jest tasty ride?

Dajemy emocje i przeżycia na każdym wydarzeniu. Bo to coś więcej niż wspólna jazda pięknymi drogami. To odkrywanie najciekawszych tras – zarówno tych w najbliższej okolicy jak i tych znanych na całym świecie. Chcemy, aby wspaniałe widoki towarzyszyły Wam również po zgaszeniu silnika, dlatego starannie dobieramy hotele, w których zaznacie relaksu ciała i duszy 🙂

Ludzie to 90% sukcesu TASTY. Networking, przyjazne relacje i różnorodność wyjazdowiczów sprawiają, że czekamy na każdy przystanek na trasie. Tworzymy luźną atmosferę. Potwierdzają to opinie uczestników i fakt, że w 2022 roku ponad 19 osób było z nami na conajmniej 3 naszych wydarzeniach! czeka Cię dużo zabawy, żartów i międzypokoleniowej miłości do motoryzacji.

Uwielbiamy nasze samochody. Za to jakie są, ale również za to, że dzięki nim możemy eksplorować świat. Jedyne w swoim rodzaju krajobrazy, które serwujemy Wam po drodze, podkręcają wrażenia z jazdy. Wybierane przez nas trasy oferują nie tylko emocjonujące zakręty, ale także wspaniałe widoki oraz swój unikatowy klimat. Stelvio, Grossglockner, Solina. Szukamy piękna wszędzie.

Na TASTY wyznajemy zasadę pełnego hospitality – gościmy Was tak, abyście nie musieli się niczym martwić. Trasa, stacje paliw, postoje, śniadania, przystanki, hotele czy atrakcje od naszych Partnerów. Organizujemy to, aby zapewnić Wam maksimum komfortu podczas podróży. To, na co macie ochotę, sprawdzamy przed wyjazdem.

Relacje
zdjęciowe

Kalendarz wyjazdów

PARTNER WYDARZENIA
TASTY RIDE – BACK TO CLASSIC 2

Wataha Barber - Leszno - Zacisze 13, 64-100 Leszno - http://watahabarbershop.booksy.com/

MINI SIKORA już po raz kolejny zapewni nam atrakcje związane z tymi małymi miejskimi bolidami. To co gotowi na testy?

*Zniżka dostępna jest dla osób, które obserwują TASTY, są w grupie na Facebooku bądź byli na jednym z eventów

TL/DR
– Kraje? – Polska i Czechy
– Data? – 05 Sierpnia – 1 dzień
– Start? – Opole
– Długość wyjazdu? – ok. 300 km
– Maksymalna liczba miejsc? – 25 samochodów

Cena za bilet jednoosobowy

299 NETTO z osobę

W celu zakupu przeniesiemy cię do formularza rejestracyjnego

gdzie poznasz szczegóły BILETÓW tego co

NASZ
Instagram

Ciągle Ci mało? Wejdź na naszego Instagrama
i zobacz więcej zdjęć i filmów z wyjazdów, które później trafiają w formie kompletnej galerii do uczestników.

Koniecznie odwiedź też naszą grupę gdzie najwcześniej pojawiają się nowe informacje. Można umówić się na dojazd z innymi uczesnikamii wiele wiele więcej.

NAJNOWSZE ZDJĘCIA:

Pełna relacja
filmowa z TASTY RIDE

Zobacz jak wygląda TASTY RIDE w jednej z naszych kilkudziesięciu relacji filmowych.

Na kanale jednego z organizatorów TASTY znajdziecie pełną i wydłużoną relację z wyjazdu w formie wideo. Idealne aby pokazać rodzinie czy znajomym.

Paweł Byjos z Project:CAR

Automotive Blogger / Car Lifestyle

CO CHCESZ TERAZ ZROBIĆ?