fbpx

Jak wygląda
TASTY RIDE?

Poniżej dowiesz się jak wyglądają wyjazdy TASTY RIDE, opisujemy cały proces
i to jak wyglądają same wyjazdy oraz to co dzieje się po nich

NA CZYM POLEGA TASTY RIDE?

START przygody z TASTY RIDE

Po zarejestrowaniu się na wyjazd po Polsce lub Europie otrzymasz od nas podziękowania i zaproszenia do grupy ogólnej aby pozostać w kontakcie z resztą familii TASTY. Jeżeli masz jakieś uwagi, chcesz unikać zdjęć czy relacji nie ma problemu po prostu daj nam znać.

START przygody z TASTY RIDE

Przed wyjazdem

INFORMACJE i PLAN

Na maila przed eventem dostaniesz od nas komplet takich materiałów jak więcej informacji o wyjeździe, fakturę, zaproszenie do zamkniętej grupy uczestników aby ułatwić kontakt. Przydaje się np. do organizacji wspólnego przejazdu na start eventu czy szybkiego przekazania informacji wszystkim.

Dodatkowo na kilka dni przed wydarzeniem podsyłamy specjalnego maila, dzięki czemu ograniczamy liczbę Twoich zadań na evencie do kompletnego minimum. To jedno z rozwiązań bardzo lubianych na naszych wyjazdach.

Przed wyjazdem

MEETING w miejscu wydarzenia, najczęściej u jednego z naszych partnerów

WYDARZENIE I WYJAZD

Po przyjeździe na miejsce wydarzenia mamy czas dla siebie, żeby się poznać, zagadać i zorientować w przemiłym towarzystwie. Większość uczestników to osoby, które już na TASTY RIDE były, dlatego tak ważne aby nie stać z boku tylko wchodzić w centrum dyskusji, z ankiet wiemy, że uczestnicy wręcz tego oczekują. W międzyczasie podawane jest śniadanko i kawka, uzupełnione o atrakcje organizowane przez partnera. Do tej pory w zależności od eventu było to testowanie całej floty BMW M, wizyta na torze w Czechach, testowanie sportowych elektryków od Audi czy sprawdzanie miejskich łobuzów od MINI John Cooper Works.

W tym czasie Konrad i Natalia zajmują się oklejeniem Waszych aut naklejkami z naszej bezpiecznej i sprawdzonej foli. Pomaga to w identyfikacji współuczestników na wydarzeniu. Jak możecie zobaczyć na zdjęciach, naklejki są w bardzo skromnych rozmiarach.

MEETING w miejscu wydarzenia, najczęściej u jednego z naszych partnerów

Nawigowanie i komunikacja na trasie

TRASA i ZABAWA

Ruszając w trasę najczęściej wyposażamy uczestników w dodatkową kawkę oraz prowiant na drogę, tak abyście nie musieli zastanawiać się nad niczym i w pełni mogli delektować zakrętami i widokami. Na tym etapie ustawiamy też komunikację w zależności od kraju i trasy są to krótkofalówki bądź aplikacja o podobnej funkcjonalności.

Na tym etapie dostajecie od nas pierwszy punkt na trasie, do którego się kierujemy. Na postojach oraz w komunikacji dowiadujecie się gdzie jest ekipa mediowa i jakie ma dla Was zadanie. Patrząc po opiniach uczestników, zabawa w „pozowanie samochodem” to jeden z fajniejszych elementów na trasie.

Co ważne, trasy wyjazdów staramy się sprawdzać za każdym razem gdy je planujemy. Dzięki temu ograniczamy liczbę elementów, które mogą być nieprzyjemną niespodzianką dla naszych samochodów.

Dzień kończymy kolacją, na którą wcześniej wybieraliście już swoje menu. W zależności od ilości dni, albo rozjeżdżamy do domów albo staramy miło spędzić czas w hotelach.

Nawigowanie i komunikacja na trasie

Zakończenie, zdjęcia i sprawdzanie zadowolenia

FINAŁ

Po zakończeniu wyjazdu dostajecie od nas dostęp do udostępnienia swoich fotek i materiałów. Od fotografów dostajemy pełną paczkę zdjęciową od 400 do 1500 zdjęć, które możecie pokazywać znajomym czy wykorzystywać w swoich prywatnych mediach społecznościowych.

Po wyjeździe powstaje również ankieta gdzie możecie opisać to co Wam się podobało lub opisać swoje uwagi i pomysły. Dzięki temu z eventu na event staramy się aby ta impreza była dla Was jeszcze lepsza. 80% powracających czy 19 osób, które w sezonie 2022 odwiedziły co najmniej 3 eventy są tego małym potwierdzeniem.

Zakończenie, zdjęcia i sprawdzanie zadowolenia

PARTNERZY TASTY RIDE

Nasze działania są wspierane przez firmy kochające motoryzację tak mocno jak my. Staramy się aby każdy partner sprawiał, że wyjazd jest dla uczestników jeszcze lepszy.