fbpx

KALENDARZ WYJAZDÓW
TASTY RIDE NA 2023

TASTY RIDE - Relacja z Wyjazdów - Jak wyglądają Wyjazdy TASTY RIDE. WYJAZD SAMOCHODOWY WYCIECZKA SAMOCHODOWA ROAD TRIP POLSKA SAMOCHODOWE BIURO PODROZY

KALENDARZ TASTY RIDE

NADCHODZĘCE WYDARZENIA
TASTY RIDE

POJAWIĄ SIĘ TUTAJ JUŻ NIEBAWEM

ZAKOŃCZONY
CHILLY TRIP
31.03-03.04

ZOBACZ ➜

AVVENTURA ITALIA
02.06-08.06

ZOBACZ ➜

BACK TO CLASSIC 2
WKRÓCE

ZOBACZ ➜

STATIC EDITION 2
WKRÓTCE

ZOBACZ ➜

AVVENTURA PIRENEICA
WKRÓTCE

ZOBACZ ➜

AVVENTURA VAMPIRILOR
WKRÓCE

ZOBACZ ➜

DODAJ WYDARZENIA DO KALENDARZA ➜
KONTAKT W SPRAWIE WYDARZEŃ ➜

OPINIE O WYJAZDACH
TASTY RIDE

Anonimowy UCZESTNIK
PO TASTY RIDE WE WŁOSZECH

Organizatorzy zasługują na 6 z plusem. Ekipa jak zawsze rewelacyjna. Atmosfera jak w rodzinie. Każdy uczestnik może poczuć się jak wśród przyjaciół. Wszystko dopięte w najdrobniejszym szczególe. Wspomnienia pozostaną na długo i już można odliczać dni do kolejnego TASTY. Bardzo się cieszę że Was poznałem i na pewno zobaczymy się jeszcze nie raz.

Anonimowy UCZESTNIK
PO EVENCIE BEFORE NAP

Event łączący w sobie świetne trasy, piękne, widokowe, gdzie można zarówno podziwiać widoki jak i poszaleć na świetnych winklach.
Dodatkowo ludzie którzy zarówno biorą udział w Tasty, z którymi można porozmawiać na różne tematy, nie tylko związane z motoryzacja, jak i organizatorzy, którzy są zawsze otwarci i służą zarówno radą jak i pomocą… to wszystko w ujęciu całościowym tworzy społeczność z która chce się wspólnie spędzać czas i do której chce się wracać na wspólne spędzanie czasu i poznawanie nowych, ciekawych miejsc.

Anonimowy UCZESTNIK
PO TASTY RIDE WE WŁOSZECH

Jak zwykle przednia zabawa, świetne trasy widokowe oraz pełne cudownych winikli. Ludzie, którzy tworzą Tasty, to ekipa za którą poszedłbym w przysłowiowy ogień. To ten czas, kiedy można zapomnieć o troskach i zmartwieniach dnia codziennego i porozmawiać, pośmiać się w grobie znajomych, a już bardziej przyjaciół. Organizacja jak zawsze na najwyższym poziomie. Powiem nieskromnie, że cieszę się iż mam zaszczyt należeć, według mojej opinii, do jednej z najlepszych w skali kraju ekip.

Anonimowy UCZESTNIK
PO TASTY RIDE WE WŁOSZECH

Wyjazd z Tasty był bardzo pozytywną i ciekawą przygodą. Trasa przejazdu przepiękna, ludzie ciekawi, udało się nawiązać nowe znajomości. Organizacja bardzo dobra, fajne było to że byłam pierwszy raz a organizatorzy powitali mnie jak stałą bywalczynie więc nie czułam się wyobcowana i „nowa”.

Anonimowy UCZESTNIK
PO TASTY RIDE WE WŁOSZECH

Zabawa przednia, trasa wyśmienita, ludzie wspaniali, organizacja na najwyższym poziomie.

Porozmawiaj z uczestnikami na naszej grupie ➜

ORGANIZATORZY


Project:car - oferuje wypożyczalnie samochodów, a także usługę doradztwa przy zakupie auta począwszy od pomocy w wyborze pojazdu, przez negocjacji ceny i zniżek, doboru finansowania, aż do odbioru auta z salonu, zabezpieczenia lakieru czy montażu dodatkowego monitoringu.
Pepiniera - agencja kreatywna i reklamowa, która zajmuje się wdrażaniem rewolucjami w marketingu, komunikacji czy ofercie.

LOGO PEPINIERA KREATYWNA
LOGO PROJECT CAR WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WE WROCŁAWIU

NASZ
Instagram

Ciągle Ci mało? Wejdź na naszego Instagrama
i zobacz więcej zdjęć i filmów z wyjazdów, które później trafiają w formie kompletnej galerii do uczestników.

Koniecznie odwiedź też naszą grupę gdzie najwcześniej pojawiają się nowe informacje. Można umówić się na dojazd z innymi uczesnikamii wiele wiele więcej.

NAJNOWSZE ZDJĘCIA:

Zobacz jak wyglądają nasze wyjazdy

Zobacz jak wygląda TASTY RIDE w jednej z naszych kilkudziesięciu relacji filmowych.

CO CHCESZ TERAZ ZROBIĆ?