fbpx

O NAS

Poznaj nas nieco lepiej, poniżej znajdziesz informację skąd wzięło się
TASTY RIDE. Jaki jest nasz cel i po co budujemy tą społeczność. Jeżeli tu dotarłeś to dziękujemy, oznacza to tylko i aż tyle, że chcesz dowiedzieć się o nas więcej. JESTEŚ LEGENDĄ!

Nano SPOŁECZNOŚĆ, która wciąga

Naszą przygodę opisywaliśmy już w naszym humorystycznym oświadczeniu, które widziałeś na innych stronach i tuż obok tego tekstu. Najlepiej ona opisuje jakie motywacje towarzyszyły nam przy tworzeniu społeczności TASTY RIDE.

Brakuje tam jednak małego podsumowania kim jesteśmy po 1,5 roku

ORGANIZACJA

Od początku do końca wszystko robimy Inhouse dzięki temu możemy zadbać o każdy szczegół wyjazdu. Od reklam po materiały sprzedażowe kończąc na trasach, bookingu hoteli czy zdjęciach. Masz specialną prosbę? Odezwij się do nas.

WSPÓŁPRACE

Firmy, z którymi współpracujemy to sprawdzeni partnerzy naszej społeczności. Sprawdzamy, testujemy i polecamy uczestnikom. To podejście się sprawdza bo wygenerowaliśmy już sprzedaż u partnerów która zbliża się do 1.000.000 zł.

KULTURA

Nie twierdzimy, że na wyjeździe nie usłyszycie przekleństwa ponieważ wyjazdy to zawsze duże emocje. Jednak to co dla nas ważne jest głęboko w sercach uczestników. Nie ważne czy macie 25 czy 55 lat, będziecie traktowani tak samo. Dzięki czemu nie ma podziałów.
Na wyjazdy z nami jeździ również najmłodsze pokolenie. Najmłodszy uczestnik do tej pormy miał 4 lata.

LUDZIE

Największą wartością dla TASTY RIDE są ludzie. TASTY RIDERZY czy TASTY RIDEowcy bo tak zwykle nazywamy członków naszej społeczności to osoby, które chcesz poznać. To osoby otwarte uśmiechnięte i równo jarające się motoryzacją bez zależności od wieku czy płci.
Koleżeństwo zawierane na TASTY często też przekłada się na świat poza wyjazdowy. Część z nas robi już wspólne biznesy dzięki networkingowi TASTY.

Tworzymy  wyjątkowe
wspomnienia, żebyś miał co  OPOWIADAĆ

Lubimy ludzi, lubimy z nimi dzielić pasje do motoryzacji, lubimy sprawiać im radość, pokazywać nowe rzeczy i dzielić doświadczenia.

TASTY RIDE zrodziło się w naszych głowach podczas eventów motoryzacyjnych, widząc organizację, która siłą rozpędu robi konkurs na najgłośniejszy wydech, zaczęliśmy się zastanawiać czy można inaczej.

Pierwsza myśl w naszej głowie to, czemu to musi być w brzydkim miejscu?
Czy potrzebne nam aż tyle osób?
Czy spotkanie gdzie wszyscy stoją osobno na placu to faktycznie spotkanie?

Tym sposobem robimy własne przygody!
Cieszymy, się z tego, że mamy możliwość dzielić się tym z osobami, które to doceniają!

Nie bylibyśmy sobą gdyby po drodze nie kilka, a raczej kilkanaście udziwnień, które chcieliśmy zrobić po swojemu.

Ogromną rolę w rozwoju naszego projektu ma CARRAFAŁ. To z nim uzupełniliśmy nasze wyjazdy o tworzenie contentu, pamiątek i wspomnień w postaci filmów i zdjęć. Po drodze okazało się, że dla wszystkich na wydarzeniu „zabawa w zdjęcia” czyli pozowanie autem to coś co daje absurdalnie dużo radości.

Poza motoryzacją kochamy również jedzenie więc…. …dodaliśmy je dla smaku i waszego świętego spokoju.

Prywatnie mamy też sporo wspólnego z gastronomią, poza tworzeniem marketingu czy postów na blog kulinarny po prostu lubimy dobrze pojeść. Lubimy eksplorować nowe miejsca i dzielić się nimi.

Dlatego na TASTY staramy się zorganizować całe menu dla wszystkich na cały wyjazd. Ułatwia to logistykę, Wy możecie zjeść coś nowego
i jednocześnie mieć jedno zmartwienie z głowy!

Wyjazdy zaczynają się MINI SPOTEM gdzie pijemy kawkę i jemy małe śniadanie, aby skończyć oficjalną kolacją na końcu trasy. Staramy się zabierać Was w fajne miejsca jednak priorytetowa jest dla nas droga, jej krętość i widokowość.

⚠️ ⚠️ ⚠️ Nie lubisz zdjęć? Masz na coś uczulenie? Nie chcesz pokazywać wizerunku? Nie masz tyle czasu? Nie mamy z tym problemu…
Napisz do nas, jesteśmy otwarci i postaramy się do Ciebie dopasować.

zespół TASTY RIDE

Kim jestśmy?

PAWEŁ BYJOS

Prawdziwy Petrol Head, wie o motoryzacji więcej niż cała reszta razem wzięta. Możecie go zapytać o szerokość autostrady A4 albo zużycie prądu w elektryku, który wyjedzie za dwa lata. Dodatkowo nasz kochany YouTuber i organizator główy.

KONRAD KOBIELA

Nikt nie wie po co jest w TASTY RIDE, podobno się przydaje. To osoba, której zadaniem jest być dla Was miłym i wprowadzać Was w dobry humor. Głośnawy, czasem złośliwy ale robi wszystko aby uczestnicy w jego otoczeniu czuli się po prostu swojo.

RAFAŁ CAR

Pół człowiek pół aparat, Rafał dba o Was fotograficznie i pilnuje aby każdy z wyjazdu wrócił ze wspomnieniami w formacie .jpg
Człowiek o anielskim usposobieniu, chodząca cierpliwość.

NATALIA BYJOS

Szefowa estetyki dba o to aby wszystkie nasze materiały i to co robimy trzymało się estetycznej całości. Komisarz kultury, który uspokaja rozemocjonowanych uczestników. 1/2 asów wyklejania waszych samochodów – 1/2 małżeństwa z Pawłem Byjosem

SOME INSIGHTS

Our Mission & Vision

Ultricies Tristique Nulla Aliquet

Egestas quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Sed adipiscing diam donec adipiscing tristique risus nec feugiat in. Arcu risus quis varius quam quisque id diam enim tortor at auctor urna nunc euismod nisi porta lorem mollis.

Faucibus Scelerisque Eleifend

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Nec sagittis aliquam malesuada bibendum arcu vitae. Viverra vitae congue eu consequat ac felis.

Tempor Commodo Ullamcorper

Arcu risus quis varius quam quisque id. At lectus urna duis convallis convallis tellus. Id eu nisl nunc mi ipsum faucibus. Nam at lectus urna duis convallis convallis tellus id interdum mauris rhoncus aenean.

Consectetur Adipiscing Elitut

Nunc aliquet bibendum enim facilisis gravida neque convallis. Id semper risus in hendrerit gravida rutrum quisque. Id porta nibh venenatis cras sed. Ut morbi tincidunt augue interdum velit euismod maecenas.

PARTNERZY TASTY RIDE

Partnerzy TASTY RIDE to absolutni wizjonerzy, którzy przekonani naszym zapałem i pasją do motoryzacji postanowili wspierać tą małą społeczność. Uczestnicy wiedzą, że weryfikujemy ofertę partnerów dlatego chętnie z nich korzystają. Jeżeli chcesz aby Twoja firma do nich dołączyła skontaktuj się z nami.

Dotychczasowi partnerzy

Partnerzy TASTY w latach 2021 oraz 2022

Sollicitudin Aliquam Ultrices Bagittis Orci Acelerisque

Enim nulla aliquet porttitor lacus. Non consectetur a erat nam at lectus urna duis convallis. Risus ultricies tristique nulla aliquet enim tortor maecenas accumsan lacus vel facilisis volutpat.

  • Showcase and embed your work with
  • Publish across social channels in a click
  • Nulla pharetra diam sit amet mattis vulputate enim