fbpx

PARNERZY
TASTY RIDE

TASTY RIDE W LICZBACH

10500+

Przejechanych kilometrów

13 eventów

Organizowanych od 2021 roku

138 kierowców

wyjechało z nami w trasę i wróciło z uśmiechem

PARTNERZY TASTY RIDE – SEZON 2023

FordStore BCH Chwaliński w Opolu to jeden z najlepszych salonów forda w naszym kraju. Wyróżnia ich największe doświadczenie i wyniki w sprzedaży kultowych mustangów. To miejsce, które rozumie czym jest miłość do samochodów i spełnianie motoryzacyjnych marzeń dlatego warto wybrać się właśnie do nich przed zakupem czy konfiguracją. TASTY RIDE wspólnie z Ford Store Opole organizuje otwarcie sezonu.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku, stawiąc pierwsze kroki w branży security. Obecnie, po 25 latach funkcjonowania na rynku ochrony, świadczymy swoje usługi w całej Polsce oraz poza jej granicami stając się jedną z czołowych firm oferujących systemy bezpieczeństwa. Jesteśmy przedsiębiorstwem opartym na solidnych podstawach wiedzy, doświadczenia i kwalifikacji. Te trzy wartości stanowią filary naszej działalności oraz odzwierciedlają podejście do realizowanych przez nas projektów.
 

Nowoczesna technologia, to podstawa naszej działalności, jest ona przyszłością tej branży, a my tę przyszłość właśnie tworzymy. Swoją skuteczność potwierdzamy stale rosnącą liczbą partnerów biznesowych działając dla ludzi i dzięki ludziom.

PARTNERZY TASTY RIDE – SEZON 2021/22

Dotychczasowi partnerzy

Partnerzy TASTY w latach 2021 oraz 2022