fbpx

CZAS TRWANIA:

od 14:00

MIEJSCE STARTU:

PITLANE – WROCŁAW

LICZBA KILOMETRÓW:

LICZBA MIEJSC:

Puchar do 30 os.

O TASTY RIDE – STATIC CUP

WSPÓŁORGANIZATOR WYDARZENIA
PITLANE – GoKarty Wrocław – Wroclavia

LOGO SPONSORA TASTY RIDE


OPIS WYDARZENIA:

Pierwsza walka o puchar TASTY RIDE połączona ze statycznym kulturalnym spotem na parkingu Wroclavii tuż przy torze gokartowym PITLANE.

Od poprzedniego statycznego TASTY RIDE minął prawie rok więc najwyższy czas abyśmy zobaczyli wasze uśmiechy ponownie. Dla osób, które nigdy nie były na naszym evencie to super okazja aby poznać wyjazdowiczów i wyczuć czy klimat jaki mamy w podczas wydarzeń Wam odpowiada.

Zapraszamy wszystkich lokalnych i nielokalnych petrolheadów, zarówno tych co byli z nami na wyjazdach bądź dopiero taką piękną podróż planują 😉

Spotykamy się na parkingu Wroclavii już w niedzielę 25.06 o godzinie 14:00, aby pojawić się na wydarzeniu wystarczy się zarejestrować w formularzu niżej, to pomoże nam dobrze zaplanować liczbę miejsc i poinformować Was o ewentualnych zmianach czy instrukcjach.

Podczas wydarzenia odbędzie się pierwsza walka o puchar TASTY RIDE. Tutaj na super nowoczesnych gokartach od PITLANE odbędzie się trening, kwalifikacje i wyścig. Przemek z PITLANE szykuje dla nas też coś specjalnego więc sami jesteśmy ciekawi co wyknuje. Czy ktoś z nas pobije rekord toru? Mamy taką nadzieję.

Wpisowe na turniej gokartowy to 199zł (netto) i można je opłacić podczas rejestracji na event. Bilet obejmuje jazdę gokartem, „nagrody” oraz puchary. Rejestracja na turniej jest opcjonalna.

Podsumowując, zapraszamy wszystkich z podobną miłością do samochodów co nasza ekipa na darmowy spot TASTY, wystarczy się zarejestrować. Dla chętnych trochę większej ilości emocji zapraszamy do walki o puchar TASTY.

Link do rejestracji znajdziecie poniżej.

⚠️ NA WYDARZENIU WE WROCLAVII OBOWIAZUJE REGULAMIN PARKINGU (LINK DO REGULAMINU), nie palimy gumy i nie piłujemy wydechów. Dajcie żyć.

TASTY RIDE - WYJAZDY SAMOCHODOWE
TASTY RIDE - CHILLY TRIP

WSPÓŁORGANIZACJA

WATAHA BARBER SHOP to nasz partner główny, który wspiera nas w organizacji mini świata dla prawdziwych petrolheadów.
Znajdziecie ich w Lesznie – ul. Zacisze 13

Więcej o TASTY RIDE?

TASTY RIDE –
MAKE SPOTY i WYJAZDY samochodowe great again!

😎 OŚWIADCZENIE TR!
MAKE SPOTY i WYJAZDY samochodowe great again! To nasz główny cel… bo konkursy na najgłośniejszy wydech, upalanie na parkingu to nie jest coś z czym chcemy mieć coś wspólnego.

Zamiast tego
Tworzymy społeczność, w której kultura i ciekawa dyskusja funkcjonuje niezależnie od tego czy jeździsz na prąd, meteoryty, ropę czy benzynę. Nieważne też czy masz 35 czy 55 lat. Ważne, że czujesz ten sam klimat co my i pałasz tą samą miłością do motoryzacji ❤️‍🔥 Spoty w wykonaniu TASTY RIDE przerodziły się w podróże, dzięki czemu na każdej z nich dzieje się coś nowego i nie ma nudy! TASTY to, w największym skrócie, wyjazdy samochodowe malowniczymi drogami w Polsce i Europie okraszone humorem, luzem i pysznym jedzeniem.

W skrócie:

WYJĄTKOWE PRZEŻYCIA
LUŹNA ATMOSFERA
NAJŁADNIEJSZE DROGI
PEŁNE HOSPITALITY

Dajemy emocje i przeżycia na każdym wydarzeniu. Bo to coś więcej niż wspólna jazda pięknymi drogami. To odkrywanie najciekawszych tras – zarówno tych w najbliższej okolicy jak i tych znanych na całym świecie. Chcemy, aby wspaniałe widoki towarzyszyły Wam również po zgaszeniu silnika, dlatego starannie dobieramy hotele, w których zaznacie relaksu ciała i duszy 🙂

Ludzie to 90% sukcesu TASTY. Networking, przyjazne relacje i różnorodność wyjazdowiczów sprawiają, że czekamy na każdy przystanek na trasie. Tworzymy luźną atmosferę. Potwierdzają to opinie uczestników i fakt, że w 2022 roku ponad 19 osób było z nami na conajmniej 3 naszych wydarzeniach! czeka Cię dużo zabawy, żartów i międzypokoleniowej miłości do motoryzacji.

Uwielbiamy nasze samochody. Za to jakie są, ale również za to, że dzięki nim możemy eksplorować świat. Jedyne w swoim rodzaju krajobrazy, które serwujemy Wam po drodze, podkręcają wrażenia z jazdy. Wybierane przez nas trasy oferują nie tylko emocjonujące zakręty, ale także wspaniałe widoki oraz swój unikatowy klimat. Stelvio, Grossglockner, Solina. Szukamy piękna wszędzie.

Na TASTY wyznajemy zasadę pełnego hospitality – gościmy Was tak, abyście nie musieli się niczym martwić. Trasa, stacje paliw, postoje, śniadania, przekąski i napoje, hotele czy atrakcje od naszych Partnerów. Organizujemy to, aby zapewnić Wam maksimum komfortu podczas podróży. To, na co macie ochotę, sprawdzamy przed wyjazdem.

Relacje
zdjęciowe

Kalendarz wyjazdów

PARTNER GLOBALNY WYDARZEŃ
TASTY RIDE

Wataha Barber - Leszno - Zacisze 13, 64-100 Leszno - http://watahabarbershop.booksy.com/

Barbershop WATAHA, który idealnie pasuje do TASTY Familli bo jest prowadzony przez pasjonatów motoryzacji i zawsze czeka tam na Was miłe towarzystwo i atmosfera. Przy okazji ogarniania swojego wizerunku możecie podyskutować na męskie tematy. Uczestnicy TASTY są zawsze mile widziani dlatego czeka na nich:

-10% zniżki na wszystko

*Zniżka dostępna jest dla osób, które obserwują TASTY, są w grupie na Facebooku bądź byli na jednym z eventów

Zacisze 13, 64-100 Leszno

TL/DR
– Część spotowa jest darmowa i wystarczy się zarejestrować
– Aby wziąć udział w walce o puchar wystarczy podczas rejestracji wybrać opcję z wpisowym
– Data? – 25.06, spotykamy się o godzinie 14:00
– Miejsce? – PITLANE, Wroclavia, Wrocław
– Długość wyjazdu? – tyle co nitka toru x ilość okrążeń 😉
– Maksymalna liczba miejsc? – 30 – ale dotyczy to tylko turnieju gokartowego pitlane

CENA ZA UDZIAŁ W EVENCIE, do opłacenia zostaje tylko wjazd na płatny parking

0,00 NETTO
z osobę

CENA ZA UDZIAŁ W WALCE O PUCHARTYLKO 30 miejsc, do opłacenia zostaje tylko wjazd na płatny parking

199 NETTO
z osobę

W celu zakupu przeniesiemy cię do formularza rejestracyjnego

gdzie poznasz szczegóły BILETÓW tego co

NASZ
Instagram

Ciągle Ci mało? Wejdź na naszego Instagrama
i zobacz więcej zdjęć i filmów z wyjazdów, które później trafiają w formie kompletnej galerii do uczestników.

Koniecznie odwiedź też naszą grupę gdzie najwcześniej pojawiają się nowe informacje. Można umówić się na dojazd z innymi uczesnikamii wiele wiele więcej.

NAJNOWSZE ZDJĘCIA:

Pełna relacja
filmowa z TASTY RIDE

Zobacz jak wygląda TASTY RIDE w jednej z naszych kilkudziesięciu relacji filmowych.

Na kanale jednego z organizatorów TASTY znajdziecie pełną i wydłużoną relację z wyjazdu w formie wideo. Idealne aby pokazać rodzinie czy znajomym.

Paweł Byjos z Project:CAR

Automotive Blogger / Car Lifestyle

CO CHCESZ TERAZ ZROBIĆ?